Notice: Undefined variable: images_size_articles_big in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 130Notice: Undefined variable: images_size_articles_big in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 130Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 105Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 113Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 116Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 118Notice: Undefined variable: images_size_articles_small in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 131Notice: Undefined variable: images_size_articles_small in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 131Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 105Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 113Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 116Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 118 Брутальний дерев'яний конструктор мотоцикл від HandyGames

Компанія Handy Games розробила перший у світі брутально-екологічний конструктор із дерева: подаруйте своїм рідним «легенду»!

Кожна забавка повинна приносити не лише задоволення, але й користь. Саме на цьому правилі ми акцентуємо найбільшу увагу, виготовляючи наші розвиваючі іграшки для дітей та дорослих. Особливістю виробів від handygames є те, що вони екологічно чисті: жодного пластику, паруючих клеїв чи фарб – ми турбуємося про Вашу безпеку та здоров’я!

Брутальний конструктор із дерева: зберіть легенду власними руками разом із handygames! 

Ми пишаємося тим, що створили перший у світі брутально-екологічний конструктор. Чому ми наші механічні 3D-пазли є найбезпечнішими та найприроднішими іграшками? Ми виготовляємо їх виключно із екологічно чистих матеріалів, не використовуючи при цьому жодних формальдегідних клеїв чи шкідливих лаків, що надзвичайно шкодять здоров’ю людини. Виключно дерев’яні фанери та надточний лазер, який надає можливість створити максимально наближену до реальної річ.

Компанія handygames має певну філософію: іграшки можуть бути цікавими кожному, не залежно від віку і статі! Звичайно, 3D-пазли з дерева будуть цікавими в першу чергу хлопчикам, адже можна скласти гелікоптера, танк чи гармату власними руками. Але ми вирішили піти далі, створивши для Вас брутальні та над чоловічі 3D-пазли для дорослих, які користуються шаленою популярністю серед молодих людей та навіть більш старшого покоління чоловіків. Ми виготовили для Вас моделі іграшок, які максимально ідентичні справжнісіньким оригіналам – це автомобіль MB G Class i мотоцикл BMW R75. У найближчому майбутньому компанія handygames розширить модельний ряд таких іграшок, тому не проґавте можливість поповнити власну колекцію легендарної техніки!

Дерев’яний конструктор handygames – іграшка, яку люблять дорослі та діти!

Наша компанія прагне задовольнити потреби кожного клієнта, не залежно від того, ходить він у дитячий садочок чи на роботу у власну бізнес-компанію. Чому варто обрати для подарунку саме вироби від handygames?

  • Наші розвиваючі іграшки доступні кожному українцю, адже вартість на представлені модель в декілька разів нижча за конкуруючі компанії, але при цьому якість гарантовано висока.
  • Ми створюємо іграшки, які цікаві будь-якій людині! Дитина, підліток або дорослий – для нас немає обмежень. Широкий модельний ряд та різноманітні рівні складності пазлів дозволяють збирати їх людям із різних вікових груп.
  • Екологічність та неймовірно красивий зовнішній вигляд чудово поєднуються у кожній нашій іграшці. Ви можете бути спокійні за здоров’я своїх рідних та коханих!

Handy Games – це не просто іграшки, а легенди, які можна скласти власними руками. Подаруйте своїй дорогій людині можливість торкнутися до мрії!

 

 

  • Компанія Handy Games розробила перший у світі брутально-екологічний конструктор із дерева: подаруйте своїм рідним «легенду»!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім`я

Номер телефону