Про нас

Історія львівського бренду Handy Games: як дерев’яний конструктор став нашим натхненням та Вашим задоволенням

Почати власну справу – це завжди хвилююча мить. Розроблюючи якусь ідею, проект, ти несеш відповідальність перед усіма: клієнтами, партнерами, країною, врешті-решт. Але в першу чергу, ти маєш бути відповідальним перед самим собою, щоб твоя робота приносила користь.

Компанія handygames – це сімейна справа, яка об’єднала у собі бажання зробити щось дійсне унікальне, прагнення до екологічності та доступну ціну для українського споживача. Саме на цих трьох китах і базується робота нашої компанії, щоб кожний охочий міг насолоджуватися конструюванням моделей із дерева.

Історія бренду handygames: як ми прийшли до ідеї виробляти 3D-пазли для дорослих та дітей

Як ми вже згадували раніше, наша компанія – це сімейний бізнес. Але не одразу ми прийшли до ідеї виготовлення еко-іграшок. Починали як і усі – з різноманітного торгівельного бізнесу. Але зацікавленість новітніми технологіями, робота у галузі дитячих товарів та бажання прислухатися до потреб наших клієнтів наштовхнули нас на нове бачення. Поступово зародилася ідея виготовляти екологічно чисті розвиваючі іграшки, які були б цікавими як малечі, так і дорослим.

Ми не забарилися і закупили дерев’яні фанери, а також надточні лазери. До речі, наше устаткування має лазери, що здатні рухатися із точністю у 0.025 мм! Саме завдяки майстерності, необмеженій фантазії та якісному обладнанню наші 3D-пазли мають такий неперевершений вигляд! Під час створення моделей, ми враховуємо кожну деталь та дрібничку, що в кінцевому результаті дозволяє нам створити ідеальний відповідник реального автомобіля або гелікоптера.

Найпершими моделями, які ми виготовили, були Mercedes G Class i BMW R 75. Вони і досі користуються надзвичайним попитом серед наших клієнтів, які зазначають: це не просто конструктор із дерева – це можливість зібрати легенду власними руками! Споживацька аудиторія Handy Games надзвичайно різноманітна, адже отримати у подарунок моделі всесвітньовідомих автомобілів або авіаційних машин бажає отримати як дитина, так і солідний бізнесмен. То чому ж Ви маєте обмежувати себе у радощах? Саме для Вашої втіхи і працює наша компанія, вкладаючи у кожний виріб тепло рук і любов серця.

Дерев'яний конструктор від Handy Games: подарунок для дорослого та малого!

Дійсно креативним та корисним подарунком є дерев’яний конструктор, який нині знову набирає обертів популярності та затребуваності серед клієнтів. Ми з гордістю проголошуємо, що створили перший у світі брутально-екологічний конструктор, який неодмінно потішить дорослих та дітей!

Чому механічні 3D-пазли з дерева кращі за іграшки з інших матеріалів?

  • Екологічно чистий матеріал.
  • Довговічність виробу, його висока стійкість до пошкодження.
  • Легкий та доступний догляд.
  • Гладка приємна текстура дерева, що заспокоює.
  • Ну і звісно креативність моделей іграшок, яку Вам гарантує handygames.

Ми зробили іграшки з дерева доступними, щоб кожен українець мав можливість зібрати власну колекцію. Зробити приємний подарунок так просто – дозвольте іграшкам від handygames заполонити дозвілля Ваше та Ваших близьких!

 

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім`я

Номер телефону