Notice: Undefined variable: images_size_articles_big in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 130Notice: Undefined variable: images_size_articles_big in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 130Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 105Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 113Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 116Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 118Notice: Undefined variable: images_size_articles_small in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 131Notice: Undefined variable: images_size_articles_small in /home/handy207/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 131Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 105Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 113Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 116Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/handy207/public_html/system/library/image.php on line 118 3д азли для дорослих - дерев'яні конструктори від HandyGames

Дерев’яні конструктори та пазли для дорослих від Handy Games – новий тренд на подарунки!

Розвиваючі іграшки також не відстають від тенденцій та прогресу, а тому проголошують свої модні «правила». Екологічність – це новий тренд на подарунки і саме наші іграшки якнайкраще відповідають цій вимозі. Не залежно від світової моди, ми щоденно створюємо для Вас та Ваших діточок найкращі природні 3D-пазли!

Дерев’яний конструктор від української компанії handygames – подарунок, який буде цікавим кожному!

Важко уявити, що якась річ може одночасно подобатися та використовуватися як дорослим чоловіком, так і його маленьким сином. Handygames руйнує кордони та стереотипи, демонструючи конструктор із дерева, який цікаво складати людині будь-якого віку.

Доступні та різноманітні моделі авіації, військової техніки, комах та автомобілів захоплять Вас у полон захоплюючого дозвілля, позбавлять від сумних думок та втоми. Серед наших постійних клієнтів є люди, яким вже давно за 40 і навіть 50 років, але це не заважає їм цікавитися конструюванням моделей іграшок та збирати цілі колекції!

Дерев’яні 3D-пазли для дорослих та дітлахів: українські трендові подарунки від handygames!

Мода на усе екологічне та природнє сягнула навіть виробництва іграшок. Колись цей тренд був нормою і ми раді, що він знову набирає обертів популярності серед клієнтів. Пропонуємо Вам придбати не тільки модний подарунок для себе та своїх рідних, але й надзвичайно корисний! Ось декілька переваг, які мають наші розвиваючі іграшки для дітей та дорослих:

  • Ми використовуємо виключно натуральні та екологічно чисті матеріали. Це не просто слідування тренду, а щоденна робота. Саме наші іграшки зовсім не шкодять здоров’ю малюків та їх батьків, адже у процесі виготовлення моделей не використовуються токсичні речовини та компоненти.

  • Дерево має гладку текстуру, його приємно торкатися. Зберігаючи та віддаючи тепло дитині, дерев’яний конструктор набуває особливого значення для малюка, допомагає йому краще сконцентруватися на роботі.

  • Добре розвинена моторика пальчиків надзвичайно важлива для дитини і саме механічні 3D-пазли допомагають їй у цьому. Користь від такої забавки колосальна, адже додатково маленький конструктор вчиться дисципліни, посидючості, уважності, розвиває свої інтелектуальні здібності та кмітливість.

  • Наші іграшки цікаві не тільки дітям, але і дорослим. Комусь процес складання пазлів дарує спокій та розслаблення, іншим цікаво зібрати колекцію автомобілів, бо це дитяча мрія, а деякі чоловіки люблять прикрашати своє робоче місце міні-версіями легендарних авто!

Тренд на екологічні подарунки захопив увагу українців. І ми надзвичайно тішимося тим, що можемо допомогти Вам у створенні неймовірного презенту! Еко-конструктор із дерева від handygames – найкращий подарунок для дорослих та дітлахів!

 
  • Дерев’яні конструктори та пазли для дорослих від Handy Games – новий тренд на подарунки!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім`я

Номер телефону